Tavan zip perdeler kuvvetli kumaş türleriyle üretilen, teknolojinin tüm imkânlarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Firma olarak tüm perde türlerini sizlere en uygun fiyatlarla sunarken tavan zip perde modellerini de avantajlı seçeneklerle aktarmaya devam ediyoruz. Uzun vadeli kullanım garantisi verdiğimiz bu ürünlerin son derece esnek olduğu unutulmamalıdır. Çünkü zip perdelerde kullanılan kaliteli stor kumaşlar, bulunduğu alana farklılık katmaktadır. Ayrıca teknolojik ve modern olan zip perde modelleri, klasik stor perdelere göre çok daha avantajlıdır.


İşletmenizin ihtiyaçlarına yönelik olarak yılın her dönemi kullanabileceğiniz tavan zip perde modelleri, güneş ışığından yararlanma süresini istediğiniz gibi ayarlamanızı sağlar. Bununla birlikte yeni nesil perde sistemleri konusunda fark yaratmak isteyen herkesin tavan zip perde kullanması önemlidir.


Isı ve ışık ayarı yapmanızı sağlayan bu perdeler, geniş alternatiflerle karşınıza çıkmaktadır. Tercih edeceğiniz ortamdaki ısıyı ve ışığı ayarlarken ayrıca müşterilerinizin daha modern bir ortamda vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. İşletmeler genelde ısı ve ışıktan tasarruf elde etmek için zip perde kullanır. Ancak tavan bölgesinden mekana ulaşacak olumsuz ışınlar ya da hava faktörlerine karşı artık tavan zip perdelerin kullanıldığı unutulmamalıdır.


Hiçbir şekilde deforme olmayan bu perdelerin yırtılma ve yanma gibi durumlardan etkilenmediği de bilinmektedir. Bu yüzden iş yerlerindeki kullanım süresi çok daha fazla olacaktır. Kafe ve restoranlarda sıkça karşılaştığınız tavan zip perde modelleri, her mevsim güvenli bir şekilde kullanım yapmanızı sağlayacaktır.


Ülkemizde son yıllarda popüler hale gelen zip perdeler, teknolojiyle birlikte desteklenmeye başlanmıştır. Bizler de bu konudaki en güzel ve kaliteli fırsatları müşterilerimizle buluşturuyor ve onlarca seçenek arasından en uygun olanını ekonomik fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz.

Tecrübemizi Sizlerle Paylaşalım

Whatsapp
Sipariş ve Bilgi Hattı