Kullanıldığı alana estetik bütünlük sağlayan motorlu sahne perdesi, işlevselliğiyle de ön plana çıkmaktadır. Kaliteli kumaşlardan üretilen bu perdeler alev almazlık normuna uygun yapıdadır. Birbirinden farklı renk seçenekleriyle donatılan sahne perdelerinin çeşitli kombinasyonları bir arada sunduğu unutulmamalıdır.


Konferans salonları ve tiyatrolarda sıklıkla karşılaşılan bu ürünler, uzaktan kumanda ile çalıştırılır. Bazı sahnelerde sağa sola açılabilmek ile beraber yukarıya doğru balonlu açılma sistemlerinde kullanılabilir. Genelde ipek kumaştan üretilen motorlu sahne perdesi, görünüş itibariyle güzel gözükmektedir.


Perde sistemiz üzerinde perdenin geliş ve gidişini sağlayan raylar yer alır. Bu rayların her iki tarafında ise taşıyıcı işlevi olan ve polyemit malzemelerden üretilen vagonlar bulunmaktadır. Kilit vazifesi gören vagonlar ayrıca güvenliği sağlamak için vidalarla bağlanmıştır. Aynı sistemde yön ve dönüş makaraları da bulunmaktadır.


Kullanılacağı sahnenin ölçülerine uygun olması gereken sahne perdeleri, motorla çalışmaktadır. Bu süreçte motor sistemlerinin de kaliteli olması ve gerilimlerden etkilenmeyen bir yapıda üretilmesi şarttır. Firma olarak en kaliteli motorlu sahne perdesi üretimlerine devam ediyor ve bu konuda yüksek memnuniyet sağlıyoruz.

Tecrübemizi Sizlerle Paylaşalım

Whatsapp
Sipariş ve Bilgi Hattı